Hakkımızda

15 yıllık kurumsal tecrübesi ve yatırım gücü ile Algıtek ve 15 yıldan fazla yangın sistemleri tecrübesi ile yangın sektörünün öncü firmasıdır.Algıtek, 2003 yılında Yangın sistemlerini kurdular : Amaç, yüksek riskli endüstriyel tesislere dünya kalitesinde yangın önleme sistemlerini optimum maliyetlerle sağlamak.
Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız.
Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.

Misyonumuz
Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak, Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmak; Ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak,
Mevcut ve yeni hizmetlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak, Yenilikçi bir şirket olarak, geleceği şekillendirme arzusu ve insanlığa faydalı olan yenilikler üretme konusundaki kararlılığının arkasında durmak,
İnsana odaklı çalışmayı temel almak, Tüm kalite planlarını müşteri memnuniyetine dayandırmak, Konusunda uzman personel kadrosu ile çalışmayı ilke edinmek, Yalnızca bulunduğu bölgede değil ülke çapında bir marka olmak…

Vizyonumuz
Müşterilerimiz ve üretim ortaklarımızla karşılıklı ve sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmek. Sektörümüzde, uyguladığımız sosyal sorumluluk ilkeleri ile uluslar arası alanda belirleyici olmak. Son teknoloji ve süreç uygulamaları ile sektöre yeni hizmetler sunmak ve lider konumda olmak. Tedarik zinciri boyunca yer alan tüm süreçlerimizi bilişim teknolojileri ile entegre ederek müşterilerimizin artan servis ihtiyaçlarına cevap vermek.Üretim süreçlerini kısaltmak için müşterilerimiz ile ilişkilerimizi sürekli hale getirmek. Süreç odaklı kalite yönetim sistemini uygulamak.

Yangın güvenlik sistemleri ekipmanlarını, konusunda üstün teknolojiye sahip dünya markalarından sağlayan Algıtek, hızlı yedek parça temini konusunda da sektörün en güçlü firmalardındandır.
Dünyanın en iyi markalarının temin ve dağıtımını üstlenen Algıtek, malzemeden hesaplamaya, projelendirmeden satış sonrası hizmet ve yedek parça teminine kadar hizmet verdiği dev endüstriyel tesislere “Sıfır Hata, Sıfır Risk” güvencesi sunuyor.
Algıtek, sadece distribütörlüğünü yürüttüğü markalar üzerinden değil, hizmet verdiği dev endüstriyel tesislerin gereksinim duyduğu projelere en uygun malzemeleri öneriyor, temin ediyor.

E-bülten üyeliği ile yeniliklerimizden haberdar olun.

Takipte kalın ve şimdi e-bültenimize üye olun!