Hava Örneklemeli Sistemler

Hava Örneklemeli Sistemler

Çok hassas hava çekmeli duman detektörleri, klasik yöntemlerle duman algılamanın zor ve sonuçlarının yeterli olmadığı her türden uygulamada ihtiyaç duyacağınız yüksek performansı garanti etmektedir. İster çok temiz, ister çok kirli, ister çok yüksek, ister çok dar ve ulaşılamaz olsun, ASD dedektörler ile hassas ve kararlı bir yangın algılama mümkündür. Securiton ASD dedektörlerin kullanıldığı Bilgi İşlem Merkezleri, Endüstriyel Tesisler, Depolar ve Tarihi Binalar bunlar arasında sayılabilir.

Güçlü Tasarım ve Uygulama Desteği Algıtek, birçok yeni teknolojide olduğu gibi ASD dedektörlerin de Türkiye'ye tanıştırılmasında öncü rol oynamıştır. 2009 yılında yapılan ilk ASD uygulamasından bu güne her tipten birçok uygulamada binlerce dedektör başarıyla uygulanmıştır.Algıtek güçlü mühendislik ekibiyle tasarımdan, uygulama ve bakıma kadar tüm aşamalarda EN 54-20 standardıyla Hava Çekmeli Duman Dedektörü Sistemleri Uygulama Kılavuzu ile uyumlu çözümler sunmaktadır.

Genel Özellikler
Hava çekmeli duman algılamada pazar lideri olan securiton, ASD teknolojisiyle bu alanda standartları oluşturan ve yukarıya taşıyan firma konumundadır. Çok geniş ürün portföyü ile her tip ve büyüklükteki uygulamalara cevap verebilmektedir.
Değişik tip ve kapasiteli dedektör seçenekleri
Yanıcı/patlayıcı ve zorlu endüstriyel ortamlar için özel dedektör çözümleri
Tekrar kalibrasyon ihtiyacı gerektirmeyen lazer algılama hücresi
İki kademeli değiştirilebilir filtre
Ultrasonik hava akış sensörü
Otomatik öğrenme modu ile kolay ve doğru programlama imkanı
Çok geniş hassasiyet aralığı ve programlanabilir 4 ayrı alarm seviyesi
Lokal veya uzak izleme için gösterge üniteleri
Grafik tabanlı izleme ve yönetim yazılımı

E-bülten üyeliği ile yeniliklerimizden haberdar olun.

Takipte kalın ve şimdi e-bültenimize üye olun!